Hakkımızda


30 yılı
aşkın tasarım ve otomotiv mühendisliği tecrübesiniTRAGGER fosil yakıtlı araçların ve cihazların daha az kullanılması fikrini benimser. İnsan ve çevre odaklı sürdürülebilir bir dünya için üzerine düşeni yapar. Tasarım ve mühendislik uzmanlığıyla %100 elektrikli araçlar üretir. Üretim tesisi Bursa’da Hasanağa Organize Sanayi Bölgesindedir.

TRAGGER elektrikli araçları “kullanıcı deneyimi” ön planda tutularak kurgulanır. 30 yılı aşkın tasarım ve otomotiv mühendisliği tecrübesini süreçlerinde temel olarak kullanır. Fonksiyon, dayanıklılık, performans ve konfor için yapılan mühendislik çalışmaları yalın, kolay algılanan bir tasarım dili ile araçlara yansıtılır.

Sermayesi, tasarımı ve mühendisliğiyle tamamen yerli bir yatırımdır. CE, TSE ve Yerli Üretim belgelerine sahiptir. TRAGGER araçlarındaki yerlilik oranı tasarım ve mühendislik ile birlikte %75’tir.

 

CDMMobil, bugünün teknolojisini zamanın ötesinde kullanabilen bir ‘İleri Teknoloji Şirketidir’. İnanç, bilgi ve teknolojiyle yol alırız; deneyim ve başarıyı paylaşırız.

Sahip olduğumuz güçlü gelecek hedefiyle sadece kendi marka, ürün, hizmet üçgenimize değil; müşterilerimizin vizyonlarına da kusursuz uyum sağlamayı hedefleriz. Çalışanlarımıza yönetimde aile olmanın geleneksel gücüyle, işleyişte kurumsal profesyonelliği bir arada yaşatan yeni nesil hibrit bir çalışma ortamını sunarız. Yerli ve milli markalarımızla, her anlamda yenilikçiliği ve dijital dönüşümü ifade ederiz.

Çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde, üretim tesisimizde temiz üretim hedefleriz. İlerlemek ve rekabette farklılaşmak için mili ve yerli teknolojinin gücüne inanan mühendislerimizle, elektrikli araç üretiminde çevresel sürdürülebilirliği, sunduğumuz teknolojilerle de ekonomik sürdürülebilirliği önceliklendiririz.

Çalışanlarımızın mutluluğu ve refahını, paydaşlarımızın itibarı ve marka değerini korumakla eş değer görürüz. Böylelikle; yarattığımız her marka ve hizmette ülkemize global anlamda katma değer ve güç katarken tüm önceliğimizi çalışan ve müşteri memnuniyetine adarız.

Bir CDMMobil çözümüyle karşılaştığınızda aklınıza hep aynı soru gelir: ''Bunu bu zamanda yapabiliyorlarsa, ileride kim bilir neler yapacaklar?’’ İşte bu yüzden, ateşlediğimiz her özgün fikrin, hizmete sunduğumuz her yeni teknolojinin, yola çıkardığımız her aracın daima ileri gitmesi için çalışırız. Çünkü biliriz ki; 'Durursak geri gideriz!’.


Kalite
Politikamız


CDMMobil olarak faaliyet alanımızda yer alan konularda yasal şartları karşılamayı; müşteri, tedarikçi ve diğer paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek şekilde hizmet sunmayı; kaliteli, hızlı ve güvenli bir biçimde sunulan hizmetlere erişimi sağlanmayı amaçlarız.

Firma vizyonumuz doğrultusunda ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi devreye alınmış olup sürdürebilirlik ve sahipliği koruyabilmek maksadıyla kalite politikamız hazırlanmıştır.

Kalite Yönetim Sistemimiz kurumsal hedeflerimizle aynı doğrultuda yer almaktadır. Kalite süreçlerinin sağlıklı şekilde işletilmesi için gerekli roller tanımlanmış, sorumluluklar belirlenmiş ve sorumlular atanmıştır. Bu sorumluluklar; başta yönetim olmak üzere tüm birimleri, paydaşlar olarak müşteri, alt tedarikçi ve teknik destek sağlamakta olan tedarikçileri de kapsamaktadır.

Şirketimiz; gerekliliklerini yerine getirmek, yasal şartları karşılamak, müşteri memnuniyeti, uygulanabilir tüm kontrollerin etkinleştirilmesini, ayrıca kurulan Kalite Yönetim Sistemi’nin yeni uygulama alanları ve gelişen teknoloji ile her yıl düzenli aralıklarla sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.